Vstup do Elitního klubu

Co je to Elitní klub?

Elitní zóna není jen tak obyčejná vzdělávací akademie. Představuje unikátní projekt, který se zrodil z vize a neúnavné práce tří výjimečných žen, jejichž životní cesty se spojily s jediným cílem – vytvořit prostředí, kde se ženy mohou vzájemně podporovat, rozvíjet a dosahovat svých profesních snů.

Na začátku této inspirující cesty stojí Lucie Peterková, která je významnou osobností ve světě MLM (multi-level marketing).

S více než třináctiletou praxí v této oblasti si Lucie vybudovala reputaci vizionáře, stratega a top lídra, který dokáže svým svěřencům ukázat cestu k úspěchu.

Lucie není jen obyčejný člen týmu; je to President ve společnosti WellU, kde implementuje své inovativní myšlenky a strategie, díky kterým se stala vzorem pro mnohé ženy v oboru.

Další klíčovou postavou je Barbora Sedláková, která si za 16 let vybudovala silnou pozici v kosmetickém odvětví.

Barbora je nejen expertkou na Skin care a make-up, ale také úspěšnou influencerkou a youtuberkou, která svou vášní pro krásu a znalostmi přispívá k rozvoji beauty oboru mezi širokou veřejnost.

Její projekt Kosmetička on-line se stal fenoménem na poli on-line krásy a přinesl revoluční přístup k péči o pleť a kosmetickému oboru. Barbora je živým příkladem toho, jak může být vášeň pro krásu a kosmetiku proměněna v úspěšný podnik.

Třetí vůdcovskou osobností projektu je Natália Grünwald, mentorka a expertka na business High Ticket. Natália má jedinečný talent na vytváření strategií, které pomáhají budoucím podnikatelkám osvojit si dovednosti potřebné k řízení úspěšných podniků.

Své bohaté zkušenosti a znalosti využila k tomu, aby do Elitní zóny vnášela důležité lekce o tom, jak postavit a udržet si prémiový business v dnešní konkurenční době.

Projekt Elitní zóna je tedy výsledkem spojení sil těchto tří výjimečných žen, které sdílejí společný sen o vytvoření prostředí, kde mohou ženy růst, učit se od sebe navzájem a dosahovat svých cílů.

Je to místo, kde se teorie a praxe snoubí s osobními příběhy úspěchu, a kde každá žena má možnost stát se součástí komunity, která ji podporuje na její cestě k excelenci.

Elitní zóna je tak mnohem více než jen vzdělávací akademie; je to komunita, síť podpory a zdroj inspirace pro ženy, které si troufnou snít velké sny a pracovat na jejich realizaci.

Potřebujete pomoc?

Napište nám na podpora@elitniklub.cz.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.